Usługi i instalacje teletechniczne

Potrzebujesz wsparcia przy tworzeniu sieci teletechnicznych? Oferujemy kompleksowe usługi dla inwestorów prywatnych i firm. Zajmujemy się zarówno techniczną stroną przedsięwzięcia, jak i sporządzaniem dokumentacji podwykonawczej z dokumentacją geodezyjną. Stosujemy metody dopasowane do charakteru i warunków inwestycji. Sprawdź, jak nasze usługi pomogą w stworzeniu kompletnej instalacji w Warszawie i na terenie całego kraju.

Od projektu do układania światłowodów

Zakres usług firmy Astel i fachowość pracowników pozwala nam podejmować największe wyzwania. Przy nowopowstających nieruchomościach dokładnie sprawdzamy kolizyjność projektowanej sieci z istniejącą infrastrukturą i przebudowujemy ją zgodnie z przepisami. Po uruchomieniu sieci możemy zająć się jej konserwacją, podobnie jak w przypadku instalacji już istniejących. W zależności od warunków stosujemy wykopy ziemne własnym sprzętem lub alternatywne metody, np. przeciskanie lub wdmuchiwanie światłowodów. Nasze usługi teletechniczne w Warszawie doceniło już wielu inwestorów.

Budowa sieci telekomunikacyjnych w Warszawie

Budujemy kompletne sieci w oparciu o tradycyjne przewody, jednak naszą specjalnością są instalacje teletechniczne światłowodowe. Proponujemy usługi układania, spawania i pomiaru światłowodów – działamy od projektu do odbioru technicznego układu. Sposób działania zawsze dostosowujemy do specyfiki zamówienia, co umożliwia nam dostęp do szerokiego spektrum technologii i metod w naszej branży. Wykorzystaj nasze doświadczenie i postaw na nowoczesne sieci do przesyłania danych.