O NAS

Nieprzerwanie od 1997 roku firma ASTEL realizuje przedsięwzięcia związane z budową sieci telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych. Zdobyte w trakcie tych ponad 23 lat doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zrealizowaliśmy wiele dużych inwestycji, co zaowocowało nawiązaniem nowych relacji biznesowych. Zaufali nam Partnerzy Techniczni Orange Polska S.A., a także operatorzy telewizji kablowych oraz deweloperzy. Współpracujemy również z firmami, które zajmują się budową i przebudową dróg oraz ulic. Realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu budowy, przebudowy oraz usuwania awarii sieci.

Wyróżnia nas podejście do realizowanych prac. Staramy się zadbać o jakość świadczonych usług na każdej płaszczyźnie. Wypracowaliśmy wysoki standard obsługi klienta, inwestujemy w nowoczesne i innowacyjne urządzenia oraz dbamy o to, aby nasz zespół wyróżniał się wiedzą i fachowością. Za sprawą takiego podejścia realizujemy zlecenia nie tylko szybko, ale i skutecznie, dlatego mogą nam Państwo zaufać.