Usługi światłowodowe Siedlce

Wybór łącza internetowego dla domu jednorodzinnego uzależniony jest przeważnie od dostępności rozwiązań na danym obszarze. Większość posesji może mieć jednak dostęp do technologii FTTH. Budowa sieci światłowodowych jest przez nas realizowana w różnych miastach, w tym także w Siedlcach. Dla mieszkańców tej miejscowości oferujemy kompleksowe usługi polegające również na przygotowaniu kanalizacji teletechnicznej czy wykonaniu przepustów telekomunikacyjnych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Światłowód Pruszków

Czy sieć światłowodowa może być bezprzewodowa?

W domach jednorodzinnych użytkowników korzystających z Internetu jest przeważnie wielu. Coraz chętniej wykorzystywane są do takich zadań urządzenia mobilne, które wymagają z kolei połączenia bezprzewodowego. Telekomunikacja światłowodowa umożliwia to bez większych przeszkód. Po odpowiednim ułożeniu kabli i doprowadzeniu łącza do budynku może być ono rozprowadzane przez specjalną skrzynkę mieszkaniową i router Wi-Fi do wszystkich pomieszczeń w domu. Światłowody także w takim układzie zapewniają wysoką przepustowość.

Kluczowy jest projekt sieci światłowodowej. Przygotowujemy go w sposób przemyślany m.in. dla klientów w Siedlcach, wybierając rozwiązania najskuteczniejsze w konkretnych warunkach. Nasze usługi to również ewentualna naprawa światłowodu. Dzięki temu klient ma pewność, że nawet w przypadku awarii w krótkim czasie połączenie zostanie przywrócone. Instalacje światłowodowe rzadko jednak ulegają usterkom, dlatego to właśnie technologia FTTH cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem inwestorów.

Świadczone usługi w miejscowości Siedlce: