Usługi światłowodowe Pruszków

Będący ważną częścią województwa mazowieckiego Pruszków to miasto, w którym instalujemy sieci światłowodowe w technologii FTTH. Cały proces trwa stosunkowo krótko, co nie jest jednak jedyną jego zaletą. Oferta dla naszych klientów jest kompleksowa i obejmuje zarówno projekt, jak i wykonawstwo takich układów. Światłowody to nowoczesne rozwiązanie wybierane przez coraz większą rzeszę inwestorów – zachęcamy do zapoznania się z jego charakterystyką.

Światłowód Pruszków

Czy przygotowanie instalacji FTTH jest problematyczne?

Przewody, jakie wykorzystuje telekomunikacja światłowodowa do przesyłania danych, są cienkie, co podczas nieuważnego montażu może doprowadzić do ich uszkodzenia. Z tego względu czynności w tym zakresie należy powierzyć specjalistom. Realizowana przez nas budowa sieci światłowodowych odbywa się nie tylko z użyciem przeznaczonego do tego sprzętu, ale też przez doświadczonych serwisantów. Cały proces w tym wypadku nie trwa zbyt długo. Przeważnie instalacja to zaledwie kilka godzin. Należy jednak pamiętać, by projekt sieci światłowodowej był przemyślany i dopasowany do danego budynku.

Również i takie usługi świadczymy dla naszych klientów z Pruszkowa. Są one kompleksowe, dzięki czemu telekomunikacja światłowodowa jest zgodna z deklarowanymi przez nas wartościami w zakresie np. przepustowości łącza. Bardzo niski próg opóźnień to świetne rozwiązanie dla graczy. Z tego względu instalacje światłowodowe rekomendujemy do budynków mieszkalnych zamieszkiwanych także przez najmłodszych użytkowników. Naprawa sieci zdarza się w tym wypadku bardzo rzadko, co jest jej sporą zaletą.

Świadczone usługi w miejscowości Pruszków: